Niekoľko noviniek zo súboru ČATAJAN

Niekoľko noviniek a informácií, ako náš súbor ČATAJAN reprezentuje  našu obec ČATAJ

Rada by som doplnila nové aktivity nášho speváckeho súboru Čatajan na TV SENZI, kde prezentujeme naše piesne z CD formou videoklipov. Náš videoklip s piesňou Život sa mi páči  bol zaradený do súťaže v programe VOLENKA  a v týždni 21.11.2015  sme dosiahli 7. umiestnenie a o týždeň 28.11.2015 sme boli už na 4. mieste. Všetci sa z toho veľmi tešíme a s elánom pripravujeme a cvičíme nové piesne, ktoré by sme radi vydali na novom CD.

Milí priatelia, naši žičlivci. Už niekoľko rán sa ozývajú na hudobnej TV SENZI piesne z nášho CD „Život sa mi páči“. Veľmi nás to potešilo. Tiež si môžete pozrieť naše klipy na web stránke http://www.senzi.joj.sk/novinky/volenka.


Spevácky súbor seniorov ČATAJAN:
Keď odchádzam do cudziny

Spevácky súbor seniorov ČATAJAN:
Život sa mi páči

Spevácky súbor seniorov ČATAJAN:
Zahraj že mi muzika
Ľudová veselica 
 
 

A ďalšou správou je, že si z  nášho CD môžete vybrať pieseň a venovať ju Vašim blízkym k sviatku v relácii HRÁME NA ŽELANIE. A tým to nekončí. Aj TV Barrandov vybrala sedem klipov z nášho CD a čakajú na zaradenie  do programu. A dovtedy si ich môžete vypočuť a pozrieť na internetovej stránke http://www.barrandov.tv/klip/36523658.

No, musíte uznať, že je to ÚSPECH. Z vystúpení speváckeho súboru  Čatajan pred našim OÚ Čataj, na miestnom ihrisku, v kultúrnych domoch sa dostať až do vašich domovov – na televíznu obrazovku.
V dnešnej dobe je pravidlom, že ÚSPECH SA NEODPÚŠŤA, no verím, že z nášho úspechu sa spolu s nami srdečne tešíte.
A na záver: spevácky súbor Čatajan má ešte k dispozícii na predaj CD „Život sa mi páči“, ktoré si môžete zakúpiť u p. Mariana Fialu a u p. Márie Póšovej.

Ďakujeme za záujem, zachovajte nám svoju priazeň a my budeme pracovať na zviditeľňovaní našej obce ČATAJ s láskou aj naďalej.Pre internetovú stránku obce Čataj pripravila:        Mária Póšová, speváčka súboru ČATAJAN
Čataj, november 2015


Všetky informácie o našom súbore Čatajan sa dozviete v samostatnej časti venovanej organizácii Jednoty Dôchodcov Slovenska >>